زیبایی دندان | روش های زیبایی دندان

همه ی ما دوست داریم دندان هایی سفید و منظم داشته باشیم . برای رسیدن به این دندان ها راه حل های مختلفی وجود دارد که توسط دندانپزشکان ارایه میشود.

لبخند زیبا 30 % زیبایی را به خود اختصاص میدهد.

روش های زیبایی دندان

سفید کردن دندان : دلایل مختلفی برای زرد شدن دندان وجود دارد . افراد همیشه دنبال دندانی سفید هستند. از جمله مواد سفید کننده دندان عبارتند از: خمیردندان، ژل‌ها، چسب‌ها و مواد سفیدکننده‌ای که دندانپزشک به دندان می‌زندخمیردندان، ژل‌ها، چسب‌ها و مواد سفیدکننده‌ای که دندانپزشک به دندان می‌زند.

معجزه‌ای به نام لامینت: پوسته ای به ضخامت دو برابر ضخامت پوسته تخم مرغ که باعث چسبیدن مواد کامپوزیتی به دندان می شود.

ارتودنسی دندان : دندان های کج یا فصله دار مبا ارتودنسی درست میشوند. براکت های مورد استفاده میتواند نامریی هم رنگ دندان یا حتی رنگی باشند.

استفاده از کامپوزیت:دندان های خرد شده نیاز به پر شدن دارند کامپوزیت مواد هم رنگ دندان هستند که برای پر ششدگی های کوچک بار مناسبند.

بریج کردن دندان: در صورتی که دندانی کشیده شود دو دندان به عنوان پایه در نظر گرفته شده و دندان وسط آن ها پر می شود. به این روش که یکپارچه بوده و سه دندان (دو دندان پایه و یک دندان وسط) متصل به هم هستند، بریج یا پل گفته می‌شود.

میناکاری دندان :میناکاری، یک روش سریع و بدون درد می‌باشد. این روش برای تصحیح عیوب کوچک مانند دندان‌های ناهموار و یا دندان‌های روی هم گرفته، استفاده می‌شود.

روکش کردن دندان (ونیر):ونیرها ، نازک و همرنگ دندان هستند که سطح جلویی دندان‌ها را می‌پوشاند. روکش‌ها می‌توانند باعث تغییر رنگ و یا تغییر شکل دندان‌ها شوند، اما این فرایند قابل برگشت نیست و نمی‌توان آنها را برداشت.

چه امتیازی می دهید؟
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *