جرم گیری دندان با روش طبیعی درخانه

داشتن دندانی سفید جلوه خوبی به دندان های می دهد. دندانپزشک می توند جرم ایجاد شده روی دندان را با مواد و تکنیک های خود از بین ببرد . اما روش های خانگی در حل این مسئله بی تاثیر نیست. در این متن به روش های خانگی سفید کردن دندان می پردازیم.

جرم گیری دندان با استفاده از جوش شیرین:

یک مقدار آب را با یک قاشق جوش شیرین ترکیب کرده تا حالت خمیری پیدا کند.با مسواک 2 3 دقیقه روی دندان بمالید. متوجه تاثیر شگرف این مخلوط روی دندان های خود خواهید شد.

جرم گیری دندان با جوش شیرین و سرکه:

یک یا دوبار در هفته 2 3 قاشق سرکه با کمی آب را با یک قاشق جوش شیرین مخلوط کنید. با توجه به سفیدکنندگی جوش شیرین و اسیدی بودن سرکه دندانی سفید پیدا خواهید کرد.

جرم گیری دندان با جوش شیرین و لیمو:

یک یا دوبار در هفته 2 3 قاشق آب لیمو با کمی آب را با یک قاشق جوش شیرین مخلوط کنید. با توجه به سفیدکنندگی جوش شیرین و اسیدی بودن سرکه دندانی سفید پیدا خواهید کرد.

جرم گیری دندان با جوش شیرین و توت فرنگی:

یک عدد توت فرنگی رسیده را له کرده با یک قاشق چایی خوری جوش شیرین مخلوط کرده و دندان خود را 2 تا 3 دقیق مسواک کنید.

جوش شیرین و نمک دریا برای جرم گیری دندان:

یک قاشق چای خوری جوش شیرین، 1 / 3 قاشق چای خوری نمک دریایی و کمی آب را آماده کنید نمک را به آب اضافه کنید، به خوبی هم بزنید و این آب شور را با جوش شیرین مخلوط کنید تا ترکیب سفتی ایجاد شود از این مخلوط برای مسواک زدن استفاده کنید بعد از 2 تا 3 دقیقه مسواک بزنید لطفا این روش را 2 – 3 بار در هفته اعمال کنید تا نتایج مورد انتظار حاصل شود

جرم گیری دندان با جوش شیرین و خمیر دندان:

نصف قاشق جوش شیرین را با خمیر دندان قاطی کنید و دندان خود را مسواک کنید.

جوش شیرین و روغن نارگیل برای جرم گیری دندان:

یک قاشق چای خوری جوش شیرین، 2 – 3 قطره روغن نارگیل و کمی آب را آماده و جوش شیرین را با آب مخلوط کنید تا مخلوط سفتی را شکل دهید سپس دندان خود را با این مخلوط مسواک کنید.

جرم گیری دندان با جوش شیرین و روغن زیتون:

یک قاشق چای خوری جوش شیرین، 2 تا 3 قطره روغن زیتون و کمی آب را آماده کنید. جوش شیرین را با آب مخلوط کنید تا مخلوط ضخیم را شکل دهید، سپس روغن زیتون اضافه کنید، خوب حرکت کنید.

چه امتیازی می دهید؟
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *