لمینت دندان برای چه کسانی مناسب است وبرای که نه؟

چه کسانی نباید دندان هایشان را لمینت کنند؟

دندانپزشک برای اصلاح رنگ دندان ها و پرشدن فاصله آنها از لمینت استفاده میکند.درنتیجه کسانی که این مشکلات را دارند می توانند دندان های خود را لمینت کنند. در غیر این صورت به دلیل خراشیده شدن دندان به صورت لایه نازک نباید از این روش استفاده شود.

و اگر دندان ها خراشیده شود عمر دندان کونتاه شده و در دراز مدت باعث پوسیدگی و مشکلات جدی به دندان میشود  و دندان به روش های مختلف درمان از جمله عصب کشی و در مرحله شدید تر به کشیدن نیاز پیدا میکند.

برخی از افراد جوان که سنی بین 17 تا 30 سال دارند به علت زیبایی و سفید شدن دندان ها اقدام به گذاشتن لمینت می کنند اما عمر این لمینت ها دائمی نیست وفرد پس از مدتی دوباره باید دندان هایش را لمینت کند.

لمینت دندان به چه افرادی پیشنهاد نمی شود؟

تا زمانی که فرد دندانش د

کسانی که به لمینت کردن دندانهایشان علاقمند هستند نباید تا زمانی که مشکلی برای دندانشان به وجود بیاید، دندان هایشان را لمینت کنند زیرا اگردندان پزشک متبحر نباشد و لمینت را به درستی انجام ندهد، عصب دندانها از بین می رود و دندانها نسبت به سرما و گرما حساس می شوند .

اگر دندان فردی در اثر انجام لمینت دچار آسیب دیدگی شود، او می تواند به معاونت درمان دانشگاه های علوم پزشکی مراجعه کند تا به شکایتش، رسیدگی گردد.

کسانی که عادت دارند دندان قروچه کنند و یا زیاد ترشی یا مواد اسیدی می خورند و کسانی که بیماری های مفصلی دارند و مهم تر از همه کسانی که بهداشت دهان را رعایت نمی کنند، نباید از این روش ها استفاده کنندزیرا لمینت مستلزم استفاده منظم از نخ دندان و مسواک است.

کسانی که سایش مینای دندان شدیدی دارند و بافت مینای دندان آنها کافی نیست. این افراد باید به جای لمینت کردن دندان از انواع روکش دندان استفاده کنند.

چه امتیازی می دهید؟
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *