خدمات زیبایی دندانپزشکی

به کدام دندانپزشکی در کرج برای خدمات زیبایی مراجعه کنیم؟

درمان های مربوط به دندانپزشکی در کرج در دو بخش انجام میشود که شامل دندانپزشکی ترمیمی و دندانپزشکی زیبایی است. اقداماتی که مربوط به ظاهر و زیبایی دهان، دندان و لبخند میباشد را دنداپزشکی زیبایی میگویند. درمان های مربوط به دندانپزشکی زیبایی اختیاری و غیرضروری میباشند ولی در بسیاری مواقع دندانپزشکی زیبایی تاثیر مستقیم بر سلامت دندان ها نیز میگذارد همچنین دندانپزشکی زیبایی با ظاهر زیبایی که برای ما فراهم میکند، به افزایش اعتماد به نفس ما هم کمک شایانی میکند.

بهترین دندانپزشکی در کرج که خدمات زیبایی ارائه میدهد کجاست؟

کلینیک دندانپزشکی نگین دنت در کرج دارای محیط بسیار مناسب و با بهترین و مجرب ترین دندانپزشکان خود در سطح شهر کرج آماده به ارائه انواع خدمات دندانپزشکی زیبایی به همشهریان عزیز خود میباشد.

کلینیک دندانپزشکی نگین دنت با سابقه چندین ساله به عنوان بهترین دندانپزشکی در کرج شناخته میشود. در طی این چند سال توانسته خدمات خود را گسترش داده و رضایت همشهریان گرامی را جلب نماید و خود را شایسته عنوان بهترین دندانپزشکی در کرج نماید.

خدمات دندانپزشکی زیبایی که در کلینیک دندانپزشکی نگین دنت انجام میشود شامل موارد زیر است:

  • لمینت دندان: لمینت ها پوسته های نازک از جنس سرامیک هستند که برای زیباسازی ظاهر دندان ها استفاده میشوند و سازگار با مینای دندان میباشند. لمینت ها از مواد چینی یا کامپوزیتی ساخته میشوند.
  • ونیر کامپوزیت: به لمینتی که با مواد کامپوزیتی باشد، ونیر کامپوزیتی هم میگویند. کامپوزیتها در صورت شکستگی قابلیت ترمیم دارند ولی لمینت ها این ویژگی را ندارند و اگر شکسته شوند باید تعویض شوند.
  • بریج کردن دندان ها: از دست دادن دندان ها باعث ایجاد فضای خالی شده و این سبب کج شدن دندان های مجاور به سمت ناحیه خالی میشود. بریج ها نوعی روکش هستند که به کمک پایه های دندانی فضای خالی یک یا چند دندان را میتوانند پر کنند.
  • ارتودنسی دندان: با این روش اغلب افراد آشنا هستند. درمانی برای اصلاح دندان های کج و ناهموار است. چیزی که در ارتودنسی بیشتر افراد را نگران کرده این است که فکر میکنند حتما باید در سنین نوجوانی انجام شود. اما جالب است بدانید که چنین چیزی صحت ندارد و در هر سنی میتوانید ارتودنسی را انجام دهید.

خدمات دندانپزشکی زیبایی

پانوشت: دندانپزشکی زیبایی، خدمات زیبایی دندان، بهترین دندانپزشکی زیبایی، لمینت دندان، ونیر کامپوزیت، بریج دندان، ارتودنسی، کلینیک دندانپزشکی نگین دنت

دندانپزشکی زیبایی در ویکیپدیا

 

 

به کدام دندانپزشکی در کرج برای خدمات زیبایی مراجعه کنیم؟
5 از 1 رای
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *